Zaloguj

Zaloguj

 

Obecny sezon jest 34. w którym zawodników miejscowej drużyny dopinguje zespół taneczny LuvaBulls. Sponsorem grupy jest Budweiser.

Jest to grupa pięknych, utalentowanych i elokwentnych kobiet, które występują także na różnego rodzaju zjazdach, spotkaniach biznesowych, promocyjnych i charytatywnych wydarzeniach w całym kraju. Luvabulls są pod ręką podczas meczów Bulls na własnej hali, gdzie olśniewają publiczność zgromadzoną w United Center. Podrużują też często do Europy biorąc udział w międzynarodowych turniejach koszykówki w Holandi, Angli czy Francji. Luvabulls są jednym z najbardziei rozpoznawanych grup tanecznych w sporcie. Członkinie tej ekipy reprezentują też mnóstwo specjalnych wydarzeń w ciągu roku, takich jak prywatne bądź firmowe imprezy, bankiety, wydarzenia charytatywne czy promocyjne spotkania. Wybór do grupy opiera się na prezencji, osobowości i umiejętnościach tanecznych.

W składzie jest 20 dziewczyn, wszystkie można bliżej poznać, jeśli chodzi o ich poglądy i zainteresowania pod tym adresem:

LUVABULLS - oficjalna strona