Zaloguj

Zaloguj

CHICAGO BULLS 111- 105 TORONTO RAPTORS

vuc 3

Po nerwowej końcówce w ostatnim wygranym meczu, którą zapewniliśmy sobie na własne życzenie, powtarzamy to w meczu kolejnym. Wystawiając nasze nerwy na próbe nasze Byki pokonują Raptors. Zapraszam na krótką relację z meczu.

CHICAGO BULLS 112 - 114 BOSTON CELTICS

vuc boston

Kolejna porażka Byków za nami. Nemniej jest to prażka, która daje nadzieje. Zabrakło naprawdę niewiele przy tak wielkich brakach kadrowych. Zapraszam na krótką relację.

CHICAGO BULLS 96 - 138 GOLDEN STATE WARRIORS

załamka

Mieliśmy powalczyć z GSW a zamiast tego gramy najgorszy mecz od dawna.

CHICAGO BULLS 112 - 138 BROOKLYN NETS

płaczki z nets

W meczu na szczycie naszej konferencji musieliśmy tym razem uznać wyższość niezbyt przez nas lubianych graczy Nets.

CHICAGO BULLS 99- 113 DALLAS MAVERICKS

doncic zach

Niestety niesamowita Bycza seria zwycięstw skończyła się na 9 wygranych. Dziś musieliśmy uznać wyższość graczy z Dallas.

Washington Wizards - Chicago Bulls 122-130

bulls wizards 2

Bulls kontynuują zwycięsko passę. Wygrana z Wizards to przedłużenie serii do 9 kolejnych wygranych i 300 wygrana Billego Donovana jako trenera w NBA. Bilans ekipy z Wietrznego miasta 26-10.

CHICAGO BULLS 102- 98 ORLANDO MAGIC

white demar

Do składu wraca Lonzo a na ławkę wraca Donovan. Byki zaś wygrywają trudny mecz. Mecz, w którym widać było nasze zmęczenie. Zapraszam na krótką relację.

Chicago Bulls - Washington Wizards 120-119

bulls wizards

On to zrobił! Gdy Bulls mieli trzy sekundy do końca i stratę dwóch oczek to nie potrafiłem wykrzesać z siebie takiej dawki optymizmu, że możemy tutaj przeżyć deja vu z wczorajszej nocy, mimo że realizator nie omieszkał o tym przypomnieć podczas timeoutu. DeMar nie miał takich obiekcji i seria wygranych Chciago trwa. Bilans Byków to 24-10.