Zaloguj

Zaloguj

Życie po ostatnim tańcu

maxresdefault

Obrazek wszystkim dobrze znany. Ikoniczny. 

HORACE GRANT - Pozdrowienia dla Polskich FANÓW!

1 20160808 Horace Grant 05 e1472145066933

Dla Wszystkich osób, które omijają FB i inne portale społecznosciowe podsyłam i tutaj film jaki dostałem z Chicago. Horace Grant i pozdrowienia dla Nas przed zlotem fanów, a po zlocie moi drodzy Nasze zdjęcia wylądują na fanpage'u Chicago Bulls i na stronie bulls.com! 

Alfabet Chicago Bulls - podsumowanie 2018 roku

lavine dunn markkanen 2017

Jak co roku zapraszam Was na podsumowanie mijających 12-stu miesięcy w formie alfabetu. Jak co roku dużo filmów, dużo highlightów, dużo fajnych momentów. Wesołych Świąt Wszystkim!

5PytańDo - Justin Roman, spiker Byków

40824737 1629273500510032 5803685742538391552 n

Siema wszystkim! W ostatnim czasie zdałem sobie sprawę, że z każdym kolejnym miesiącem, rokiem, nocą, wraz z upływającym czasem spełnianie się w roli fana, w roli osoby po części będącej pionierem tego co robimy jako fani Bulls w Polsce przynosi mi niesamowitą radość.

Wiecie co udało Nam się zrobić w ciągu 2 lat? Zrealizowalismy 2 fantastyczne imprezy zrzeszające i integrujące fanów, zostalismy docenieni przez organizację z Chicago, przez mistrza NBA Stacey Kinga, na Naszej imprezie był pierwszy polak w NBA, czyli Czarek Trybański, wystąpiłem w radiu Weszło FM, a na kolejnej imprezie będę miał przyjemnośc rozdawać gadżety, które są MADE IN USA! 

Byczoptymizm cz.10

byczoptymizm logo 1a

Witajcie wierni fani Byczoptymizmu. Witajcie w jublieuszowym, bardzo okrągłym bo dziesiątym już wydaniu naszego felietonu. Czy ktoś z was, czytając Byczoptymizm 1 spodziewał się, że ta niesamowita przygoda będzie trwać i trwać aż po numer dziesiąty? Tak, wiem, niejednemu z was łezka sie właśnie w oku zakręciła. Wiele się w tym czasie zdarzyło. Byki dostarczyły nam  niezpomnianych chwil radości i szczęścia, o których mogliście na łamach Byczoptymizmu niejednokrotnie przeczytać. Zwykle w takich jubileuszowych wydaniach wiele miejsca poświęca się wspomnieniom. Ja przyznam się szczerze, wzruszenie odbiera mi głos, więc wspomnę tylko, że pierwszy Byczoptymizm objawił się waszym oczom i zapadł w wasze serca równo 114 dni temu...

Byczoptymizm cz.9

byczoptymizm22

Niezmiernie miło mi powitać was dzisiaj w tym bardzo wyjątkowym, przedokrągłym wydaniu Byczoptymizmu. Na wstępie chciałem wam podziękować.

Bulls stats - Styczeń 2018

bullscourt

Wszyscy chyba pamiętamy jak fatalnie sezon rozpoczeło Chicago. Długie serie porażek, brak stylu, problem z tempem, blokada z punktowaniem i długie przestoje w grze. Powrót Niko do zespołu okazał się punktem zwrotnym w odbiorze tegorocznego sezonu, gdzies na Twitterze mignęły mi urywki jak to wspaniale wyglądają Byki pod kątem statystyk drużynowych w 2018. Z racji, że Styczeń się kończy a ja cudem mam pół godziny wolnego weźmy na tapetę ten mijający już miesiąc.