Zaloguj

Zaloguj

Byczoptymizm - relacja z Mistrzowskiego Sezonu cz. 3

Byczoptymizm 20212022

Witajcie wierni fani Byczoptymizmu. Dziś w naszej relacji z mistrzowskiego sezonu przyszyła pora na opowieść o bitwie pod Milwaukee. Bitwie, od której wyniku zależał los wojny. A było to tak…

Byczoptymizm - relacja z Mistrzowskiego Sezonu

Byczoptymizm 20212022

Mistrzowski sezon wielkimi krokami zbliża się do końca. Od fazy pozasadniczej dzielą nas już tylko dwa spotkania, a ja śpieszę z wyjaśnieniami drodzy rodacy.

Byczoptymizm - Relacja z Mistrzowskiego Sezonu cz. 1

Byczoptymizm 20212022

Witajcie wierni czytelnicy Byczoptymizmu. Wracamy po długiej dość przerwie. Wracamy jednak nie bez kozery i nie bez powodu. Byczoptymizm powstał by przeprowadzić nas przez to co działo się w minionych, coraz bardziej zacierających się w pamięci latach. By pozwolić nam z uśmiechem przejść przez wieki ciemności w wietrznym mieście. Dlatego teraz, gdy mroki wyparte zostały przez słońce, co wzeszło i świeci swym blaskiem największym Byczptymizm jak feniks powstaje z popiołów by spijać śmietankę i relacjonować ten nowy, mistrzowski sezon. Albowiem tak, w tym roku podjąłem się prowadzić dla was relację z sezonu mistrzowskiego. Zapraszam zatem panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, bracia i siostry na pierwszą część tego rodzącego się właśnie dzieła.

Preseason 2021: Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls 95-131

bulls cavs preseason

Chicago Bulls po interesującym offseason pierwszy raz od wielu miesięcy wybiegli na parkiet, by rozpocząć nowy rozdział. Era Karnisovasa właśnie się rozpoczyna i po tym spotkaniu mam nadzieję, że takich spotkań zobaczymy znacznie więcej.

4 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW CHICAGO BULLS - RELACJA

IMG 6897

Na samym początku wybaczcie, że podsumowanie i relacja ze zlotu fanów zajęła mi tyle czasu, ale w końcu się udało -> poniżej obszerny opis co działo się 26 Czerwca w Warszawie