Zaloguj

Zaloguj

Trochę mnie nie było, niestety urlop a następnie założenie działalności, włóczenie się po urzędach, ZUS-ie, Skarbówce itd. Okazały się w sezonie letnim bardzo czasochłonne. Czas na szybko przypomnieć sobie i Wam co działo się w ostatnim czasie wokół Chicago! 

Na początek sentymentalne foto - na głównym zdjęciu mamy Derricka, Mike'a, Lou Denga, Taja i ??? Kto rozpoznaje 5 zawodnika ? 

Najważniejsza wiadomość lata to z pewnością minione Igrzyska Olimpijskie. Złotem pochwalić się może Jimmy Butler, po brąz sięgnął Nikola Mirotic. O ile Butler był postacią drugoplanową w zespole USA, to Threekola był razem z Pau Gasolem liderem reprezentacji Hiszpanii. Statystycznie Mirotic notował w każdym spotkaniu średnio 13 punktów, na skuteczności 45% z obwodu (17/38) - życzę mu co najmniej takich samych cyfr w nadchodzącym sezonie.

1

Znany jest już terminarz i pełna lista zawodników do których prawa zyskał zespół Windy City Bulls na rozgrywki D-League. Osobiście na pierwszy rzut oka kojarzę jedynie Ralpha Sampsona III. To syn fantastycznego środkowego z lat 80-tych, który na spółkę z Hakeemem Olajuwonem stworzyli pierwsze prawdziwe „Twin Towers”

2

Znamy też już ratingi zawodników do najnowszej gry NBA2K17

3

Parę dni temu w Chicago miało miejsce ciekawe spotkanie. Swoją drogą trzeba oddać, że obaj Panowie bardzo profesjonalnie podchodzą do przygotowań do nowego sezonu.

4

Jimmy ostro trenuje z kolejnymi kolegami ( kolejno z Tonym, Tajem, Dwyanem, Rajonem, ostatnio z Dougiem )

DRose z nowymi kolegami też nie traci czasu

Rajon Rondo bardzo dobrze odnajduje się w nowej organizacji

5

Bobby Portis zrobił sobie nowy tatuaż. Jestem fanem tatuowania, ale come on swój wizerunek z sześcioma palcami w lewej dłoni to mocne przegięcie…

6

W ostatnim czasie plotkowało się również o możliwości przejścia do Chicago DeMarcusa Cousinsa. Ostatnie plotki, a dokładnie tweety z wczoraj kierują centra Kings do Waszyngtonu. Róźne źródła łączyły z Chicago m.in. Jahlila Okafora, Blake’a Griffina, Nikolę Vucevicia. Dla mnie jest to jednoznaczne z tym, że Robin Lopez nie jest brany na poważnie pod uwagę jako starter na pozycji nr 5 w całym sezonie 2016/17

A wracając do tematów plotek/wymian/transferów. Dwyane Wade trenuje tego lata również z Chrisem Boshem, który bardzo chce wrócic na parkiet, jednak nie może dojść do porozumienia z Miami i Patem Riley. Nie jest tajemnicą, że Patowi na ręke absencja Bosha, któy jeśli nie rozegra żadnego spotkania do Lutego zostanie pozbawiony części $ z kontraktu. Jeśli Bosh jest zdrowy, może Bulls powinni postarać się ściągnąc Chrisa? Stretch four z rzutem z dystansu, z zamkniętymi oczami dogaduje się z Wade'm - co wy myślicie o takim ruchu? Miałoby to sens?

14225578 1206364919416037 6505451178363611056 n

Z tematów bardziej przykrych. Parę dni temu została w Chicago zastrzelona kuzynka Dwyane’a Wade’a… padła ofiarą porachunku gangów kiedy odprowadzała swoje dzieci. Fuck takie sytuacje nie powinny sie zdarzać :/

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież