Zaloguj

Zaloguj

Miami Heat – Chicago Bulls 107-104

bulls heat

Chicago Bulls minionej nocy po raz pierwszy w tym sezonie podejmowali Miami Heat u siebie i po raz pierwszy grali back to back podróżując pomiędzy halami po piątkowym meczu w Orlando. Poprzednio mecze dzień po dniu rozgrywali dwukrotnie u siebie i dwa razy w Staples Center.

CHICAGO BULLS 123- 88 ORLANDO MAGIC

vuc wendell

Nikola Vucevic wraca do Orlando a Byki walczą o przerwanie niechlubnej serii porażek.  Zapraszam do krótkiej relacji.

CHICAGO BULLS 77 - 109 INDIANA PACERS

derozan pacers

Coby White zastąpił w pierwszej piątce Caruso a my po bardzo słabym meczu przegrywamy z Pacers.

CHICAGO BULLS 109 - 103 NEW YORK KNICKS

ball rose

Po przegranej w poprzednim spotkaniu zdecydowanie mieliśmy ochotę na rewanż. Po wyrównanym meczu tym razem to Byki schodziły do szatni zwycięsko.

CHICAGO BULLS 114 - 108 DENVER NUGGETS

bulls vs nuggets

Chicago Bulls na zakończenie wyjazdowej 5-meczowej serii po zachodnim wybrzeżu (przed meczem bilans 2-2) przyjechało do stanu Colorado na mecz z Denver Nuggets. Po raz ostatni co ciekawe Byki wygrały tutaj w 2006 roku. Bulls mimo osłabienia przez kontuzje stanęli przed szansą zwycięstwa nad równie osłabionymi Nuggets. Do tego Nuggets grali dzień po dniu, minionej nocy przegrali u siebie z 76ers, Byki miały dzień odpoczynku. Nuggets przystąpili do tego spotkania bez swojego centra Nikoli Jokicia, który zmagał się z urazem nadgarstka.

CHICAGO BULLS 121 - 103 LOS ANGELES LAKERS

ball lakers

Lonzo Ball i Alex Caruso powrócili dziś do LA by pokazać ile naprawdę są warci. A jak widać po dzisiejszym meczu, są warci wiele. Zapraszam na krótką relację z kolejnej wygranej Byków.

Chicago Bulls - Los Angeles Clippers 100-90

bulls clippers

Po sromotnej porażce z Warriors, wyjście do starcia z będącymi na fali (seria 7 wygranych z rzędu) Clippers zapowiadało się jako olbrzymie wyzwanie. Chicago ich się w tym sezonie nie boją i tym razem podołali George'owi i spółce.

CHICAGO BULLS 117- 107 DALLAS MAVERICKS

lavine 360

Byki po raz kolejny w tym sezonie udowadniają, że pozycja w górnej części tabeli to nie przypadek pewnie pokonując we własnej hali Dallas Mavericks. Zapraszam na krótką relację.