Zaloguj

Zaloguj

JASONCAFFEY

Dzień dobry Wszystkim! Kochani, czas leci bardzo szybko, jeszcze przed chwilą do eventu było kilka miesięcy, teraz zostały już tylko 42 dni! Skoro tak, to czas na harmonogram, który mam nadzieję ułatwi Wszystkim zaplanowanie sobie tego dnia, wieczoru, weekendu, dojazdów itd...14.03.2020 nadchodzi!

Głęboko wierzę, że dla Nas Wszystkich będzie to magiczny czas pod jednym prostym hasłem - PRZYJAŹŃ, PASJA, KOSZYKÓWKA! Zaczynamy

GODZ. 12:00 - 19:00 HALA OSiR WŁOCHY, ulica Gładka 18 

hala

12:00 - 13:00 - POWITANIE, ROZGRZEWKA, SESJA ZDJĘCIOWA

Event zaczniemy od małej rozgrzewki, omówienia planu gry, ewentualnych korekt składów na wypadek gdyby ktoś niestety nie dotarł. (Składy losowa maszyna zwana dalej mną :D wylosuje wcześniej i wstawi w wydarzeniu. Dlatego już teraz prośba, w komentarzu wpisujcie WSZYSTKIE swoje prośby dotyczące chęci gry w drużynie z kolegą, dzieewczyną, żoną, synem itd. 

MAMY TRYBUNY NA ok. 400 osób, zapraszamy każdego kibica, na trybunach też będą jakieś atrakcje + doping jest bardzo mile widziany :)

13:00 - 15:00 FAZA GRUPOWA 

Mamy 87 zawodników, 12 drużyn, w każdej minimum 7 osób. System jest bardzo prosty.

2 grupy po 6 drużyn, gramy systemem każdy z każdym

Z każdej z grup awansuje KAŻDY zespół!

W fazie grupowej gramy na boczne sektory (bez trójek) pozwoli to na rozgrywanie spotkań obu grup jednocześnie. To jedyny sposób na płynne przeprowadzenie eventu i uniknięcie 50 minutowych przerw pomiędzy jednym a drugim spotkaniem jednego zespołu, tak jak np. miało to miejsce na poprzednim zlocie. (szczegóły na grafice poniżej - pośrodku będzie wolna przestrzeń)

courtgroups1

15:00 - 15:30 KONKURSY

Pomiędzy rozgrywkami grupowymi, a fazą pucharową przeprowadzimy konkursy rzutowe (Konkurs rzutów za 3, Benny the Bull shot - rzut z połowy boiska tyłem do kosza <3)

16:00 - 19:00 FAZA PUCHAROWA I FINAŁ

Jak już napisałem z grup awansuje każdy zespół. Fazę pucharową gramy na całym boisku, na główne kosze.

Pierwsze spotkania to drabinka A1-B6 / A2-B5 / A3-B4 / A4-B3 / A5-B2 / A6-B1

Po tych spotkaniach tworzymy tabelę, z której 8 Najlepszych drużyn awansuje do 1/8. W najprostszym rozumowaniu, awansuje 6 drużyn, które wygrają swoje mecze + 2 lucky loosers. W przypadku jeśli więcej niż 2 zespoły będą miały na koncie porażkę taką samą ilością punktów o awansie zdecyduje ilość rzuconych punktów. Jeśli więcej niż 2 zespoły będą miały na koncie porażkę taką samą ilością punktów i jeśli rzucą tyle samo punktów, o awansie zdecyduje 5 minutowa dogrywka.

Dalej bez komnbinowania, drabinka zespołów od 1 do 8 i gramy spotkania w systemie 1-8 / 2-7 / 3-6 / 4-5, potem 1/4, półfinały i FINAŁ!

MECZE GRUPOWE TRWAĆ BĘDĄ PO 6 MINUT

SPOTKANIA FAZY PUCHAROWEJ TRWAĆ BĘDĄ 10 MINUT 

W czasie rozgrywania spotkań fazy pucharowej, dostepne będziemy mieli mobilne kosze poza strefą boiska, będziemy mogli się rozgrzewać w trakcie trwających spotkań - pozwoli to płynnie przechodzić z meczu na mecz :)

courtplayoffs

20:30 - 05:00 AFTERPARTY Local Na Mokotowie, ulica Rejtana 14

W czasie afterparty przygotujcie się na konkursy wiedzowe nie tylko o organizacji Chicago Bulls. 

Równo o 20:30 puścimy mecz na żywo Dallas Mavericks - Phoenix Suns

Po zakończeniu tego spotkania odtworzymy mecz z 1997 roku pomiędzy Chicago Bulls a Los Angeles Lakers.

Równocześnie odtworzymy wybrane przez Was 2 spotkania z historii, na 2 telewizorach w innych częściach lokalu.

Wykonany zdjęcia grupowe, które trafią do organizacji Chicago Bulls, oraz stacji telewizyjnej NBC Sports Chicago!

O godzinie 01:00 Obejrzymy na żywo mecz Miami Heat - Chicago Bulls!!!

MECZ DALLAS, SPOTKANIE RETRO Z 1997 ORAZ MECZ BULLS-HEAT odtworzymy na projektorze w rozmiarach 5,5x2,5 metra!!! to będzie kosmos <3

local1

local3

local2

Jak zawsze w przypadku pytań jestem do Waszej dyspozycji

Do zobaczenia #BullsNation !

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież