Zaloguj

Zaloguj

Byczoptymizm - Relacja z Mistrzowskiego Sezonu cz. 1

Byczoptymizm 20212022

Witajcie wierni czytelnicy Byczoptymizmu. Wracamy po długiej dość przerwie. Wracamy jednak nie bez kozery i nie bez powodu. Byczoptymizm powstał by przeprowadzić nas przez to co działo się w minionych, coraz bardziej zacierających się w pamięci latach. By pozwolić nam z uśmiechem przejść przez wieki ciemności w wietrznym mieście. Dlatego teraz, gdy mroki wyparte zostały przez słońce, co wzeszło i świeci swym blaskiem największym Byczptymizm jak feniks powstaje z popiołów by spijać śmietankę i relacjonować ten nowy, mistrzowski sezon. Albowiem tak, w tym roku podjąłem się prowadzić dla was relację z sezonu mistrzowskiego. Zapraszam zatem panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, bracia i siostry na pierwszą część tego rodzącego się właśnie dzieła.

Preseason 2021: Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls 95-131

bulls cavs preseason

Chicago Bulls po interesującym offseason pierwszy raz od wielu miesięcy wybiegli na parkiet, by rozpocząć nowy rozdział. Era Karnisovasa właśnie się rozpoczyna i po tym spotkaniu mam nadzieję, że takich spotkań zobaczymy znacznie więcej.

4 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW CHICAGO BULLS - RELACJA

IMG 6897

Na samym początku wybaczcie, że podsumowanie i relacja ze zlotu fanów zajęła mi tyle czasu, ale w końcu się udało -> poniżej obszerny opis co działo się 26 Czerwca w Warszawie

4 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW CHICAGO BULLS - HARMONOGRAM

zlot2021

Moi drodzy,

Już 26 Czerwca będę miał przyjemność organizować 4 ogólnopolski zlot fanów Chicago Bulls w Warszawie. Wydarzenie na facebooku znajduje sie pod linkiem -> https://www.facebook.com/events/404449993762061?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A są tam na bieżąco wstawiane wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia. W tym poście w jednym miejscu żeby uniknąć konieczności przeglądania całej historii znajdziecie harmonogram wydarzenia. 

Na ten moment nie ma wolnych miejsc na integracyjny turniej koszykówki ( jeśli ktokolwiek zrezygnuje będę informował o wolnym miejscu w wydarzeniu na facebooku ), natomiast wszystkich chętnych kibiców zapraszam na trybuny i wspólnej zabawy.

Po sezonie 2020/21 - co dalej?

karnisovas arturas eversley marc bulls02 1 0

Noi cześć, sezon 2020/21 dla Chicago skończony. Czas na cykl podsumowań tego średniego w wykonaniu Byków roku.